Comraid biznes

Szukasz outsourcera IT, z którym zapomnisz o przestojach sprzętów i programów? Chcesz się skoncentrować się na swoim biznesie? Jesteś naszym idealnym klientem. 

O nas

Dlaczego ComRaid?

Obsługujemy biznes od początku działalności ComRaidu, czyli od 2006, a nasze doświadczenie w tym obszarze jest jeszcze dłuższe. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy klientom elastyczne pakiety obsługi abonamentowej bez limitu godzin, ponieważ model działania firmy zakłada stałe rozliczenia za niezawodność i bezawaryjność u klienta, a nie za nieprzewidziane problemy i awarie. 

Jeśli szukasz outsourcera usług IT, który zagwarantuje Ci ciągłość pracy IT dzięki czemu będzie mógł w pełni skoncentrować się na swoim biznesie, to jesteś naszym idealnym klientem.

Nowinki technologiczne nas pasjonują, ale nie jesteśmy „odjechanymi” informatykami, którzy mówią niezrozumiałym językiem i wszystko wiedzą najlepiej. Ludzkie podejście – nigdy nie zostawiamy klienta z problemami, zawsze je rozwiązujemy. Chcemy być dla Ciebie niezależnym doradcą technologicznym, który choć nie jest związany umową z żadnym dostawcą sprzętu czy oprogramowania, ma doświadczenie ze współpracy z dużymi dostawcami rozwiązań informatycznych, takimi jak Microsoft, Comarch, Asseco, Veeam, HP, Canon, SAGE i wielu innych. Masz dzięki temu gwarancję najbardziej optymalnego rozwiązania, także z zakresu rozwiązań open sourcowych, czyli darmowych. Sami często je wykorzystujemy.

Intergacje różnych systemów

Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w integracji u klienta różnych systemów informatycznych od poszczególnych dostawców, dzięki czemu mamy bardzo duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z ograniczeniami technologicznymi systemów u klienta. Często wykorzystujemy nasze autorskie rozwiązania, takie jak choćby backup w chmurze czy system do filtrowania treści, które na bieżąco rozwijamy w odpowiedzi na potrzeby klientów. 

Jak kontaktujemy się z klientami?

Każdy klient ma do dyspozycji panel klienta online, w którym zgłasza problemy, ale może również komunikować się z nami telefonicznie. Naszą wizytówką są regularne wizyty u klienta. Problemy krytyczne rozwiązujemy od ręki, prace planowane w ciągu tygodnia, a inwestycje i modernizacje ustalamy indywidualnie.

Jak możemy współpracować?

Opieka informatyczna

Budowa systemów teleinformatycznych

Nasi Klienci

Izoterm świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i instalacji rozwiązań związanych z przesyłem energii cieplnej, pomiarami oraz wymianą ciepła. Firma ComRaid przygotowała nam środowisko pracy dla programu CAD, oraz serwisuje program Symfonia. Wdrożyli również system automatycznego wykonywania kopii zapasowych. Oraz wykonali modernizację serwera. Polecamy ComRaid jako zaufanego partnera.

IZOTERM Spółka jawna

Firma ComRaid świadczy zdalną pomoc techniczną, dla pracowników naszego ośrodka wypoczynkowego na Zanzibarze. Mimo odległości geograficznej ComRaid zawsze pomaga na czas.

ZanziResort LTD

Oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe. Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm. Pracownicy ComRaid dba o nasze komputery i sprawne działanie oprogramowania księgowego, można na nich polegać.

Ekonomik Hanna Grześkowiak

Firma ComRaid od wielu lat utrzymuje w optymalnej formie komputery w mojej firmie. Dbają również aby nasz portal mieszkańców online niezawodnie służył naszym klientom. Firma wdrożyła w naszym biurowcu wielopunktową, niezawodną sieć bezprzewodową, oraz przygotowała salkę konferencyjną do pracy z projektorem.

PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami!

Adres siedziby

Radosna 49/1

60-593 Poznań

Godziny pracy

Pon -Pt: 8:00 – 16:00
Sob – Nd: Zamknięte

Telefon

61 624 35 01