POZNAJ COMRAID

Zawsze dysponujemy aktualną wiedzą na temat obowiązujących przepisów, dlatego oddając komputery w nasze ręce, mogą mieć Państwo pewność, że są w pełni bezpieczne.

O NAS

ComRaid Group

Firma ComRaid działania na polskim rynku nieustannie od 2006 roku jako outsourcer usług informatycznych wyspecjalizowany w trzech obszarach: biznesie, edukacji oraz placówkach medycznych. Zrozumienie specyficznych potrzeb firm z różnych branż jest naszą wizytówką. 

Nasi pracownicy znają się nie tylko na sprzęcie teleinformatycznym, ale dzięki współpracy z różnymi klientami posiadają niezbędną wiedzę fachową, potrzebną do prawidłowego działania specjalistycznego oprogramowania czy sprzętów. 

Mamy doświadczenie we współpracy z różnymi typami użytkowników sprzętów, których sukcesywnie edukują, podnosząc ich własne kompetencje informatyczne. Efektem tych doświadczeń jest wiele naszych autorskich rozwiązań, takich jak Filtrowanie Treści, serwer Backupu czy innowacyjne pracownie komputerowe.
Przede wszystkim jednak znamy się na swoim fachu i ciągle rozwijamy swoje kompetencje, ponieważ praca ze sprzętem teleinformatycznym to nasza pasja.

Lat doświadczenia

Zrealizowanych projektów informatycznych

Zadowolonych klientów

Dlaczego ComRaid?

Zapewniamy sprawny system helpdesk, dzięki któremu w razie wystąpienia jakiegoś problemu, błyskawicznie skontaktują się Państwo z nami (przez telefon lub zdalnie) i otrzymają pomoc techniczną. Biorąc pod lupę Państwa komputery i oprogramowanie, potrafimy poprawić wszelkie niedociągnięcia i tym samym zapobiec awariom, które mogłyby zagrażać funkcjonowaniu całego przedsiębiorstwa i być bardzo kosztowne w skutkach. Sprawne działanie Państwa systemów komputerowych to dla nas priorytet.

Zawsze dysponujemy aktualną wiedzą na temat obowiązujących przepisów, dlatego oddając komputery w nasze ręce, mogą mieć Państwo pewność, że są w pełni bezpieczne.

Rozliczamy się za skuteczność

Gwarantujemy bezawaryjną pracę

Jesteśmy niezależni

Mamy wysokie standardy

Bazujemy na doświadczeniu

Skontaktuj się z nami!

Adres siedziby

Radosna 49/1

60-593 Poznań

Godziny pracy

Pon -Pt: 8:00 – 16:00
Sob – Nd: Zamknięte

Telefon

61 624 35 01