Opieka informatyczna

Dbamy o komputery kompleksowo! W ramach wieloletniej działalności w branży IT sukcesywnie wprowadzamy do oferty nowe usługi, które zapewniają naszym Klientom coraz lepszą opiekę nad zasobami komputerowymi.

Każda firma ma inną specyfikę i inne są jej wymagania odnośnie systemów informatycznych i software’u. Właśnie dlatego w ramach opieki informatycznej gwarantujemy dopasowanie usług ściśle do potrzeb przedsiębiorstwa.

Zapewniamy w 100% wydajne działanie firmowych komputerów, co ma niebagatelne znaczenie dla funkcjonowania całej firmy. Nasze usługi obejmują również naprawę sprzętu komputerowego i bieżące usuwanie usterek oprogramowania. Jeśli w firmie zdarzy się jakakolwiek awaria, szybko zażegnamy problem.

Helpdesk

Doraźna pomoc przy codziennych wyzwaniach z oprogramowaniem, w tym programów pocztowych, biurowych, księgowych, specjalistycznych, a także systemów CRM, ERP oraz szybkie usuwanie awarii komputerów, drukarek, sieci, serwerów. 

Pomagamy telefonicznie, łączymy się z komputerem zdalnie lub przyjeżdżamy do siedziby firmy. Klient może dodać zgłoszenie w naszym panelu klienta lub po prostu do nas zadzwonić.

Monitorujemy

Monitorujemy  pracę wszystkich urządzeń, ruch sieci w firmie oraz na styku sieci firmowej i internetu. Monitorujemy pracę serwerów, systemów antywirusowych, skuteczność wykonywania backupów i obserwujemy wszystkie ważne parametry infrastruktury IT, aby z wyprzedzeniem reagować na odchyły od normy. 

Modernizujemy

Modernizujemy komputery, serwery, sieci. Wymieniamy podzespoły lub wymieniamy całe systemy na nowe przy zachowaniu jak najkrótszej przerwy w pracy Państwa firmy. Modernizujemy gdy potrzebna jest większa wydajność sprzętu lub aby uniknąć przyszłej awarii gdy podzespoły są zużyte. 

Inwentaryzujemy

Inwentaryzujemy w czasie rzeczywistym Państwa sprzęt i licencję na oprogramowanie oraz przedstawiamy czytelne raporty.

Administrujemy

Administrujemy sieciami komputerowymi i serwerami, zakładamy i usuwany konta użytkowników, nadajemy uprawnienia do zasobów. Organizujemy pracę w sieci firmowej.

Aktualizujemy

Aktualizujemy systemy operacyjne i oprogramowanie komputerów, serwerów, firmware urządzeń sieciowych i drukarek. Aktualizacje wykonują się automatycznie według harmonogramu. 

Zabezpieczamy

Zabezpieczamy sieć firmową przed nieautoryzowanym dostępem z internetu, jak i od środka. Przed ludźmi jak i złośliwym oprogramowaniem. Dbamy o optymalne działanie systemu antywirusowego, systemu backupu i archiwizacji.

Sieć przewodowa i bezprzewodowa – niezawodne rozwiązania

Oferujemy montaż profesjonalnych, wysokowydajnych podzespołów, gwarantujących bezawaryjne korzystanie z internetu, niezależnie od ilości urządzeń. Przygotowujemy wydajne routery posiadające zaawansowana funkcjonalność, np.: Mutiwan – możliwość połączenia dwóch lub więcej dostawców internetu, tak, aby pracowali jak jeden, przy równoczesnej, nieprzerwanej pracy.

Przykładowe narzędzia, które możemy zainstalować na serwerze

  • Exoplatform, czyli firmowy Facebook,
  • VtigerCRM, SugarCRM, system do komunikowania się z klientami i do akcji typu marketingowego,
  • Bonitabpm, którego funkcją jest modelowanie i analiza procesów biznesowych,
  • Zimbra, czyli zaawansowany system poczty elektronicznej,
  • Elastix, czyli pakiet do pracy grupowej z centralką telefoniczną,
  • Owncloud, narzędzie gwarantujące synchronizację między komputerami i przechowywanie plików w internecie.

Skontaktuj się z nami!

Adres siedziby

Radosna 49/1

60-593 Poznań

Godziny pracy

Pon -Pt: 8:00 – 16:00
Sob – Nd: Zamknięte

Telefon

61 624 35 01