Opinie NASZYCH KLIENTÓW

 O naszej pracy najlepiej świadczą opinie klientów, z którymi od lat współpracujemy. Niezależnie od tego gdzie mieszczą się ich siedziby oraz iloma sprzętami komputerowymi dysponują pracujemy z nimi tak, aby były naszą wizytówką.

Co nas wyróżnia?

Nigdy żaden z naszych klientów nie utracił danych i nigdy nie dopuściliśmy do przestoju w pracy firmy ze względu na awarie systemów informatycznych. Chronimy klientów nawet w tych obszarach, o których sami nie wiedzą. Tylko wtedy możemy spać spokojnie. 

Nasza wiedza i doświadczenie są do dyspozycji klientów, których – jeśli tylko chcą – na bieżąco edukujemy, aby mogli sami radzić sobie ze sprzętem firmowym i poprawnie go obsługiwać. Niezależnie od tego, co usłyszeliście od osób, które do tej pory opiekowały się Waszym sprzętem, jest to najskuteczniejsza metoda na niską awaryjność i gwarancję ciągłości pracy.

Nasi pracownicy znają się nie tylko na sprzęcie teleinformatycznym, ale dzięki współpracy z różnymi klientami posiadają też niezbędną wiedzę fachową, niezbędną do prawidłowego działania specjalistycznego oprogramowania czy sprzętów. Mają też doświadczenie we współpracy z różnymi typami użytkowników sprzętów, których sukcesywnie edukują, podnosząc ich własne kompetencje informatyczne. 

Co mówią o nas nasi Klienci?

Izoterm świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i instalacji rozwiązań związanych z przesyłem energii cieplnej, pomiarami oraz wymianą ciepła. Firma ComRaid przygotowała nam środowisko pracy dla programu CAD, oraz serwisuje program Symfonia. Wdrożyli również system automatycznego wykonywania kopii zapasowych. Oraz wykonali modernizację serwera. Polecamy ComRaid jako zaufanego partnera.

IZOTERM Spółka jawna

Firma ComRaid świadczy zdalną pomoc techniczną, dla pracowników naszego ośrodka wypoczynkowego na Zanzibarze. Mimo odległości geograficznej ComRaid zawsze pomaga na czas.

ZanziResort LTD

Oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe. Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm. Pracownicy ComRaid dba o nasze komputery i sprawne działanie oprogramowania księgowego, można na nich polegać.

Ekonomik Hanna Grześkowiak

Firma ComRaid od wielu lat utrzymuje w optymalnej formie komputery w mojej firmie. Dbają również aby nasz portal mieszkańców online niezawodnie służył naszym klientom. Firma wdrożyła w naszym biurowcu wielopunktową, niezawodną sieć bezprzewodową, oraz przygotowała salkę konferencyjną do pracy z projektorem.

PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami!

Adres siedziby

Radosna 49/1

60-593 Poznań

Godziny pracy

Pon -Pt: 8:00 – 16:00
Sob – Nd: Zamknięte

Telefon

61 624 35 01