Comraid medycyna

Obsługujemy placówki medyczne od początku istnienia firmy, czyli od 2006 roku, mając jeden cel – gwarancja ciągłości pracy lekarzy i personelu oraz pełne dostosowanie infrastruktury komputerowej placówki do wymagań posiadanego sprzętu medycznego.

Comraid medycyna

Co wyróżnia ComRaid?

Rozumiemy potrzeby placówek

Zapewniamy kompleksową opiekę nad infrastrukturą teleinformatyczną w godzinach pracy placówki z uwzględnieniem specyficznych urządzeń medycznych, takich RTG, USG, drukarki do recept, systemy rejestracji pacjenta oraz systemy obrazowania komputerowego DICOM.

Znamy się na sprzętach medycznych

Bez problemu dostosowujemy infrastrukturę komputerową placówki do wymagań posiadanego sprzętu medycznego, a także aktualnych wymogów prawa medycznego, polityki obiegu dokumentów placówki oraz wymagań RODO.

Mamy doświadczenie w pracy z lekarzami

Nie do przecenienia jest też nasze doświadczenie w rozwiązywaniu specyficznych problemów lekarzy z obsługą sprzętu komputerowego. 

Mamy specjalistyczną wiedzę

Wyspecjalizowaliśmy się w integracji systemów informatycznych od różnych dostawców, co przysparza sporo problemów zwykłym serwisom IT. 

Abonament bez limitu godzin

Kierujemy się zasadą, że klient rozlicza się za niezawodność i bezawaryjność – to jest głównym celem naszego biznesu. Nie zarabiamy na problematycznych awariach – od lat unikamy ich dla klienta. Nigdy nie zdarzyła nam się krytyczna awaria, która uniemożliwiła pracę placówki.

Jesteśmy dla Ciebie niezależnym doradcą technologicznym, niezwiązanym umową z żadnym dostawcą. Daje to gwarancję wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania, także z zakresu rozwiązań darmowych (open source).

Usługi IT dla branży medycznej

Mamy duże doświadczenie ze współpracy z dużymi dostawcami rozwiązań informatycznych (Kamsoft, Asseco oraz mniejszymi) i potrafimy rozwiązywać problemy z ograniczeniami technologicznymi systemów. 

Przez lata wypracowaliśmy autorskie rozwiązania, takie jak backup w chmurze (CR Backup), które od lat zabezpieczają dane obsługiwanych przez nas placówek. 

Swoje problemy klienci zgłaszają w panelu klienta lub telefonicznie. Problemy krytyczne rozwiązujemy od ręki, prace planowane w ciągu tygodnia, a modernizacje i inwestycje ustalamy indywidualnie.

Regularnie odwiedzamy placówkę, żeby porozmawiać o bieżących problemach.

Jak możemy współpracować?

ComRaid Medica na start

Oferta specjalna dla nowo powstałych lub informatyzujących się placówek

 • dobór oprogramowania dostosowanego do specyficznych potrzeb placówki
 • przygotowanie stanowisk pracy dla pracowników recepcji oraz lekarzy (bez limitu)
 • projektowanie systemu obiegu i drukowania dokumentów w przychodni zgodnie z polityką placówki oraz standardami ochrony informacji danych osobowych
 • Integracja systemu ze sprzętem medycznych dostępnym w placówce
 •  szkolenie pracowników z obsługi systemu informatycznego

OPIEKA INFORMATYCZNA

(komputery, serwery, drukarki, sieci, monitoring)

 • backup i archiwizacje
 • bezpieczeństwo (programy antywirusowe, RODO itp.)
 • aktualizacje oprogramowania
 • serwis sprzętu
 • modernizacje sprzętu

BUDOWA SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH

(sieci, monitoring)

 • badanie potrzeb placówki medycznej
 • projektowanie infrastruktury
 • prace programistyczne
 • wdrożenie systemu
 • szkolenie pracowników z obsługi systemu
 • support systemu

HELPDESK

(sprzęt informatyczny i medyczny)

 

 • szybkie rozwiązywanie awarii sprzętu komputerowego
 • wsparcie w awariach sprzętu medycznego (współpraca z producentem)
 • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem wykorzystywanym w placówce

Nasi Klienci

Izoterm świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i instalacji rozwiązań związanych z przesyłem energii cieplnej, pomiarami oraz wymianą ciepła. Firma ComRaid przygotowała nam środowisko pracy dla programu CAD, oraz serwisuje program Symfonia. Wdrożyli również system automatycznego wykonywania kopii zapasowych. Oraz wykonali modernizację serwera. Polecamy ComRaid jako zaufanego partnera.

IZOTERM Spółka jawna

Firma ComRaid świadczy zdalną pomoc techniczną, dla pracowników naszego ośrodka wypoczynkowego na Zanzibarze. Mimo odległości geograficznej ComRaid zawsze pomaga na czas.

ZanziResort LTD

Oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe. Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm. Pracownicy ComRaid dba o nasze komputery i sprawne działanie oprogramowania księgowego, można na nich polegać.

Ekonomik Hanna Grześkowiak

Firma ComRaid od wielu lat utrzymuje w optymalnej formie komputery w mojej firmie. Dbają również aby nasz portal mieszkańców online niezawodnie służył naszym klientom. Firma wdrożyła w naszym biurowcu wielopunktową, niezawodną sieć bezprzewodową, oraz przygotowała salkę konferencyjną do pracy z projektorem.

PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami!

Adres siedziby

Radosna 49/1

60-593 Poznań

Godziny pracy

Pon -Pt: 8:00 – 16:00
Sob – Nd: Zamknięte

Telefon

61 624 35 01